Civilization

Civilization Demo IV

Historia, jaką znacie, jest historią

Zalety

  • Świetna gra
  • Doskonała grafika
  • Ekscytujące wyzwanie

Wady

  • Wymaga dużo czasu

Doskonały
9

Cywilizacja Sid Meiera to jedna z najbardziej ekscytujących strategii i gier wojennych, jakie znajdziesz. Daje ci wybór, aby zacząć od wielu różnych imperiów, takich jak grecki, rzymski, Inków czy Indii. Twój cel jest prosty, aby dominować na planecie przez wieki.

Gra oferuje rozległe mapy, na których możesz zacząć budować swoje miasta, farmy i odzyskiwać zasoby. Strategia w cywilizacji Sid Meiera ma kluczowe znaczenie. Zadzwoń do wojny zbyt często na swoich sąsiadów, a wkrótce zostaniesz unicestwiony. Będziesz musiał stworzyć zawody, rozwinąć kulturę w swojej cywilizacji i wybrać własną ścieżkę obywatelską. Cywilizacja Sid Meiera zdecydowanie przetestuje twoje umiejętności organizacyjne.

Rozgrywka w Sid Meier's Civilization jest doskonała. Kontrolujesz wszystkie swoje działania za pomocą myszy, aby przenosić znaki i klawisze dla akcji. Pulpit nawigacyjny zapewni Ci obszerne informacje i statystyki dotyczące własnej cywilizacji.

Cywilizacja Sid Meiera zawiera wiele narzędzi, samouczków i zasobów do opanowania, a nawet tworzenia własnych map.

Każdy, kto zna serię gier Sid Meier, będzie wiedział, że wymaga dużo cierpliwości, ale jest bardzo ekscytujący i stanowi wyzwanie.

Cywilizacja Sid Meiera daje ci możliwość dominacji nad planetą i sprawienia, by cywilizacja ewoluowała przez lata. Koniecznością!

Najczęściej pobierane Strategiczne na mac

Więcej
Civilization

Download

Civilization Demo IV

Opinie użytkowników o Civilization